Když jsme opravdu otevření neznámu, s důvěrou a bez očekávání, plní se sny, ještě dříve, než si je vůbec začneme přát. Je tomu tak i v případě kosmetiky Chaya.  Vesmír propojí ve správnou chvíli, na správném místě správné osoby.  Provází to na každém kroku takový zvláštní nádech mystiky, že všichni zúčastnění prostě vědí, že nemohou jinak, přestože cítí i trochu rozechvění  z toho, že se začínají kola roztáčet takovou rychlostí, že je třeba držet si čepice, aby nám neulétly.  Jedinou střelkou buzoly je v tu chvíli hluboký vnitřní pocit, že je to opravdu ten správný byť zcela nečekaný směr.

lag

Já a Guido Rovesti jsme se poznali před několika lety, přišel ke mně jako klient na masáž. Časem se z nás stali přátelé a zjistili jsme, že máme v mnohém podobný náhled na svět. Vážím si jeho názorů a moudrých vhledů daných nejen jeho životní zkušeností 82 let, které už v tomto životě strávil na tomto světě, ale také neobyčejné mentální otevřenosti a pružnosti, díky které jeho kreativita nezná hranic.

Na svých kurzech Kurandera 1 a 2, kde učím ženy vědomě vstupovat do své zdravé ženské síly, ukazuji ženám mimo jiné i to, jak je důležité, co vkládáme do těla a co nanášíme na něj. Když jsem zjistila, že Guido je ve světě kosmetiky velmi uznávanou kapacitou , požádala jsem ho, aby m i doporučil  kosmetickou značku přítomnou na českém trhu, kterou bych ženám mohla na kurzech s čistým svědomím doporučit.

Přiletěl tehdy do Prahy a po návštěvě různých obchodů z přírodní kosmetikou a pozorným prozkoumáním složení jednotlivých výrobků najednou dostal nápad a řekl:

„A co kdybychom vytvořili spolu novou kosmetickou značku? Až do dneška jsem tvořil kosmetické receptury na zakázku a zadavatelé mi vždycky do určité míry svázali ruce, protože mi dali jasnou hranici v nákladech. Tohle by bylo poprvé, kdy by mě nikdo neomezoval a mohl bych použít všechny ingredience v množství, o kterých jsem přesvědčen, že jsou pro správné fungování výrobku nezbytná.“

A to byl ten první  moment, kdy se značka přírodní kosmetiky  Chaya začala manifestovat do své hmotné formy. Zcela jasný význam v tom měla také skutečnost, že Guido přijal mé pozvání absolvovat společné v Miláně seminář, kde jsme se naučili pracovat z principy kvantové reality. Ta mu v tvoření dala doslova křídla. V kvantové realitě není nic nemožné. Možné je všechno, co si umíme představit.

polibekTak vznikl i stěžejní produkt naší řady výrobků pro obličej – Elixír Madre Natura. Tehdy si Guido řekl: „Tvrdí se, že není možné vytvořit přírodní kosmetický produkt bez syntetických konzervantů. Ale kdyby to možné bylo, jak bych to udělal?“ Tím dal svému tvoření zcela jiný rozměr. Otevřel bránu možnostem.  Díky neuvěřitelné souhře okolností propojil antibakteriální účinky smilu italského ze Sardinie a antimykotické účinky jeřabiny z Čech a vytvořil přírodní konzervant. Tím symbolicky propojil Sardinii a Čechy,  vytvořil most, na kterém energeticky naše kosmetika stojí. Propojil vibrace které si nese.

 

Kosmetika Chaya obsahuje vysokou koncentraci účinných látek z rostlin díky použití meristematických buněk, které jsou v rámci rostlinné říše ekvivalentem kmenových buněk. Cena jednotlivých produktů v této kvalitě a účinnosti  se na trhu pohubuje v řádech několika tisíců. To pro mne ale nebylo přijatelné. Pokud se má nějaká kosmetika opravdu manifestovat skrze mne, potřebuji, aby nebyla dostupné jen úzkému okruhu lidí, kteří si ji mohou dovolit, ale širokému spektru lidí, kteří budou moci tuto kvalitu používat každý den. Jen tak to má pro mne smysl, jen tak se s tím mohu ztotožnit. Vysvětlila jsem svůj přístup Guidovi a on se mnou souhlasil.bobule

Když jsem dali testovat první vzorky ženám v jeho i mém okolí ( v mém případě to byly ženy z mých kurzů Kurandera, kterým za to děkuji), překvapily nás  neobvykle pozitivní reakce. Pleť žen začala mládnout doslova před očima. Tehdy Guido řekl: „Já jsem věděl, že jsem vytvořil opravdu kvalitní produkty, protože jsem do nich mohl konečně dát všechno, co si myslím že by tam mělo být. Ale myslím si, že tou nejdůležitější ingrediencí a hlavním tajemstvím úspěchu naší kosmetiky je spojení a synergie mojí a tvojí energie. Ne náhodou se naše firma jmenuje Chaya Synergy. Tak tady nás tedy máte. Přejeme vám, aby jejím prostřednictvím vaše pleť rozkvétala do krásy. S pokorou děkuji přírodě za ty nesmírné dary, o které se s námi tak velkoryse dělí a bez kterých by naše/vaše kosmetika nemohla existovat.

Lucie Chaya  a Guido Rovesti

Created by PepinoGSi Design Studio